שאלות נפוצות

האם הקופונים ספציפיים לאזור מסוים?

הקופונים לא ספציפיים לאזור. אותו קופון מתאים גם בבאר שבע וגם בקצרין.

איך משנים את המיקום של הארוחה?

אפשר לשנות את היעד בקלות - פשוט מודיעים ישירות לנו ביאמישוק ואנחנו נשנה את היעד. הקישור ישאר אותו קישור - הוא פשוט יתעדכן באופן אוטמטי לפי המידע החדש.

אנחנו לא יודעים באיזה שעה הקבוצה מגיעה. מה לרשום בשדה?

אם הקבוצה מתכוונת להגיע לארוחת צהריים, נא לכתוב 12:00. ואם לארוחת ערב, לכתוב 18:00.

האם צריך להודיע אם הקבוצה מאחרת?

אין צורך להודיע על שינוים קלים בלו"ז של הקבוצה חוץ משינוי של כמה שעות (אם הקבוצה תגיע לארוחת ערב במקום צהריים או להפך).

האם צריך להודיע על ביטול הגעה של קבוצה?

מבקשים להודיע על כל ביטול של הגעת הקבוצה. המסעדות מתכוננות להגעת קבוצה וזה עוזר להם להערך בהתאם. כמובן שתקבלו זיכוי מלא על ביטולים.

איך מבצעים הזמנות עבור אלרגיות?

חשוב לציין: יאמישוק עוסק בתחום הסעדה ארגונית אולם אין הוא עוסק בתחום ה"מזון", הוא איננו יצרן או מוכר מזון, ולכן אין לו כל שליטה ו/או אחריות למזון הנרכש, לטיבו, ייצורו, טריותו, כשרותו וכו׳. כנ״ל, יאמישוק אינו אחראי על רכיבי המזון הכולל אלרגנים וכל סועד מוכרח לוודא את רכיבי האוכל מול המסעדה עצמה.
גלוטן: רשום על התפריטים איפה יש אופציות ללא גלוטן
חלב: מומלץ לאכול במסעדות בשריות
אגוזים / שומשום / בוטנים וכו׳: יאמישוק ממליץ לתאם את הדרישות הספציפיות מול המסעדה ישירה כדי לוודא שהמנה הוכנה בצורה בטוחה.

איך יודעים איך להגיע למסעדות?

מתחת לכל תפריט, יש קישור לגוגל מפות שמנווט אותך למסעדה. למי שאין אינטרנט פעיל, יש מפה עם כל המסעדות שעובדות עם יאמישוק (שימו לב שניתן להגיע רק למסעדות שמופיעות בתפריטים - ולא למסעדות שמופיעות על המפה)

כמה טעימות מקבלים?

מספר הכרטיסים הדרוש מצוין בתמונת הטעימה. הטעימות בין 1-3 כרטיסים וכל משתתף בוחר איך לממש את כרטיסי הטיעמות שלו לפי הטעם האישי.

האם ניתם לשלב בין ארוחות וטעימות?

כן! במחנה יהודה ניתן להוסיף מספר כרטיסי טעימות עם שובר לארוחה. יש הרבה אופציות טעימות לקינוח / טעימה / שתיה לאחר הארוחה.